Про оголошення початку виборчого процесу Малинівської сільської територіальної виборчої комісії Малинівської сільської ради в окрузі № 5 (с. Полтавка)

З 11 вересня 2021 року оголошується початок виборчого процесу із проміжних виборів депутатів сільських рад, які відбудуться 31 жовтня 2021 року. Постанова Малинівської сільської територіальної виборчої комісії від 07.09.2021 № 2.

13:41 08.09.2021

Незважаючи на короновірусні обмеження, ситуація на ринку праці показує сталу динаміку

За січень-серпень 2021 року комплекс різноманітних послуг та матеріального забезпечення отримали 44,2 тис. безробітних, які перебували на обліку служби зайнятості, що на 10,4% менше минулорічного показника.

09:55 08.09.2021

Свято Першого дзвоника на території Малинівської громади

1 вересня у чотирьох школах Малинівської громади пролунав Перший шкільний дзвоник. За парти сіли 281 учнів, з них 32 першокласники, а перший шкільний дзвовик в останній раз пролунав для 16 одинацятикласників.  Фотозвіт.

14:33 02.09.2021

Визначитись з майбутньою професією допоможуть фахівці служби зайнятості

Напередодні початку навчального року фахівці служби зайнятості звертають увагу старшокласників та їх батьків, що для багатьох школярів в житті настає важливий момент, а саме — вибір професії до душі, визначення професійного життєвого шляху.

11:52 01.09.2021

Серпнева конференція педпрацівників Малинівської сільської територіальної громади

Календар нам сповіщає, що невдовзі осінь – час збирання врожаїв, підбиття підсумків, а для школярів і вчителів – це початок нового навчального року. Всі ми знаємо, що озима пшениця набагато міцніша, ніж яра. Ось так і праця вчителя. Посіяні восени зерна знань загартовуються протягом зими, а навесні дадуть щедрий урожай. Праця вчителя найкраща і найцікавіша. Вона змушує постійно бути в тонусі, молодіти разом з дітьми, набувати нових знань.

11:42 28.08.2021

Про скликання пленарного засідання 12 сесії Малинівської сільської ради VIII скликання

30 серпня 2021 року о 09.00 в приміщенні Полтавського сільського будинку культури відбудеться пленарне засідання 12 сісії Малинівської сільської ради VIII скликання.  Розпорядження Малинівського сільського голови від 19.08.2021 № 217.  Порядок денний додається.

15:27 26.08.2021

Які бонуси може отримати роботодавець від співпраці зі службою зайнятості

Вирішення питання зайнятості населення неможливе без налагодження тісної співпраці служби зайнятості з роботодавцями. Головна мета служби зайнятості – щоб кожен українець мав роботу із гідною заробітною платою, а кожен роботодавець був забезпечений кваліфікованими кадрами, які працюють на розвиток країни.

15:14 25.08.2021

Привітання. Святковий гала-концерт "Осяяна Незалежністю". Салют. Незабутні враження на святі у с. Полтавка

23 серпня о 19.00 на майданчику біля Полтавського сільського будинку культури відбулися урочисті заходи, святковий гала-концерт та масові народні гуляння присвячені відзначенню Дня Державного прапора України та 30 –ї річниці Незалежності України. Надаємо фотозвіт.

13:14 25.08.2021