СВЯТКОВЕ ПРИВІТАННЯ ДІДА МОРОЗА ТА СНІГУРОНЬКИ З НОВИМ РОКОМ!

З Новим роком вітаю вас, дорогі мої. Я знаю, ви були весь рік   слухняними та добрими, а тому крім подарунків побажаю вам бути   щасливими і веселими, везучими і успішними. Я стукну ціпком, і   білим снігом замете всі ваші печалі, я посміхнусь вам, і на душі   стане тепліше. Мрійте, творіть і нехай все у вас неодмінно вийде. Тут моє узичне вітання https://www.facebook.com/groups/363070901939794

12:38 31.12.2021

У ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ СКАСОВУЮТЬСЯ ОБМЕЖЕННЯ «ЧЕРВОНОГО» РІВНЯ ЕПІДНЕБЕЗПЕКИ

У Запорізькій та Волинській областях з 30 грудня   скасовуються   обмеження «червоного» рівня епідемічної   небезпеки. Відповідне   рішення було прийнято на засіданні   Державної комісії з питань   техногенно-екологічної безпеки   та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та   НС), яке відбулося під   головуванням Міністра розвитку громад та територій   Олексія Чернишова за дорученням Прем’єр-міністра   Дениса   Шмигаля. Участь у засіданні в онлайн режимі взяли   перший   заступник голови ОДА Володимир Шустов, керівниця   апарату ОДА Зінаїда Бойко, керівники структурних підрозділів.

20:18 28.12.2021

ДПС у Запорізькій області (Оріхівський район) ІНФОРМУЄ!

З 01 січня 2022 року значно розширюється коло суб’єктів господарювання (фізичних осіб-підприємців), які мають застосовувати реєстратори розрахункових операцій (далі - РРО) та/або програмні реєстратори розрахункових операцій (далі - ПРРО).

11:37 23.12.2021

ПОСЛУГА ПАТРОНАТУ НАД ДИТИНОЮ. ШУКАЄМО ПАТРОНАТНИХ ВИХОВАТЕЛІВ

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20.08.2021 р. № 893 «Деякі питання захисту прав дитини та надання послуги патронату над дитиною» комунальний заклад «Центр соціальних послуг» Гуляйпільської міської ради інформує мешканців громади про послугу патронату над дитиною.

11:19 23.12.2021

Послуги для морського та річкового транспорту на Гіді

Дізнатися про те, як оформити ліцензію на перевезення, зареєструвати судно чи отримати свідоцтво про присвоєння судну розпізнавального номера легко — уся достовірна та актуальна інформація про отримання будь-яких державних послуг на одному порталі.

11:25 21.12.2021

ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБА ІНФОРМУЄ

В Україні відбулася презентація платформи про здорове харчування у школах «Знаїмо». Вона є частиною реформи системи шкільного харчування, яка відбувається в нашій країні з ініціативи та під патронатом дружини Президента Олени Зеленської.

13:42 20.12.2021

ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ НА КРАЩИЙ СОЦІАЛЬНИЙ ПРОЕКТ / ІНІЦІАТИВУ

У важких життєвих обставинах складно зорієнтуватися та знайти свій шлях, зробити перший крок для руху в сторону якісних змін і перетворень. Але поруч так багато людей, які змогли знайти в собі внутрішні сили та мають неймовірний життєвий досвід, яким готові поділитися. Ми маємо на меті створити платформу, де були би зібрані найкращі соціальні ініціативи та проекти.

10:42 14.12.2021

Послуги з перевезення залізницею та авіатранспортом на Гіді

Оформити діяльність із перевезення пасажирів, небезпечних вантажів чи відходів залізничним чи повітряним транспортом не так вже й важко. Головне — усе про те, як це зробити, можна знайти на одному ресурсі — Гіді з державних послуг.

08:57 14.12.2021