Послуги для опікунів та піклувальників на Гіді

Плануєте взяти під опіку або піклування дитину чи недієздатну особу? Гід з державних послуг підкаже, як це зробити. Підготували для вас добірку послуг для опікунів та піклувальників на Гіді.

11:07 09.11.2021

Служба зайнятості. Відповідаємо на запитання. За яких умов можна працювати і при цьому отримувати допомогу з безробіття?

Отримувати допомогу з безробіття можна під час виконання громадських робіт. З особами, котрі за скеруванням служби зайнятості беруть участь у громадських роботах, укладаються на строк, що сумарно упродовж року не може перевищувати 180 календарних днів, строкові трудові договори для працевлаштування на тимчасові робочі місця (ч. 4 ст. 31 Закону України «Про зайнятість населення»).

08:35 05.11.2021

Як отримати житло або грошову компенсацію від держави? Послуги на Гіді

Гід з державних послуг підкаже, як отримати житло або грошову компенсацію від держави для різних категорій громадян: дітям-сиротам, внутрішньо переміщеним особам, учасникам антитерористичної операції або шахтарям.

10:11 02.11.2021

Про посилення карантинних обмежень на території Малинівської громади

Рішенням позачергового засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Малинівської сільської ради від 27 жовтня 2021 року,  на виконання пунктів 22, 3 та 35 постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами, зокрема постановою Кабінету Міністрів України від 20.10.2021 № 1096 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1236»), введено додаткові карантинні обмеження, ЗОКРЕМА:

14:06 27.10.2021