Міфи про євроінтеграцію

Міфи про євроінтеграцію: зовнішнє управління, сировинний придаток, “настамнєждут” та інші плоди пропаганди

11:19 26.03.2024

Запорізька обласна клінічна лікарня

Початок повномасштабного вторгнення й активних бойових дій після 24 лютого 2022 року, запровадження воєнного стану в Україні спричинили масове переміщення — громадяни лишають свої домівки в пошуках безпеки та захисту.

15:14 15.03.2024

Про надання роз’яснень

Управління соціальної підтримки населення Департаменту соціального захисту населення Запорізької міської ради (далі - управління) повідомляє наступне.

14:33 14.03.2024

9 березня виповнюється 210 років від дня народження великого українського поета та легендарної постаті національної культури – Тараса Шевченка.

9 березня особлива дата для українців – День народження Тараса Григоровича Шевченка. Його називають нашим пророком, Великим Кобзарем і українським генієм. Шевченко був відомий і боротьбою за визволення українського народу.

15:02 05.03.2024