Дбайте про своє майбутнє вже сьогодні! Скажіть НІ «тіньовій» зайнятості!

Нелегальна зайнятість - це використання роботодавцями найманої робочої праці без належного оформлення трудових відносин. Необхідно розрізняти такі поняття, як прийняття на роботу з випробувальним терміном та стажування. Стажування проводиться до початку прийому на конкретну роботу, а випробування - в процесі роботи.

10:37 27.07.2021

ПРО ПРИЗНАЧЕННЯ НА 31 ЖОВТНЯ 2021 РОКУ ПРОМІЖНИХ ВИБОРІВ ДЕПУТАТА МАЛИНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ VIII СКЛИКАННЯ В БАГАТОМАНДАТНОМУ ВИБОРЧОМУ ОКРУЗІ № 5

ПОСТАНОВА Малинівської сільської територіальної виборчої комісії Пологівського району Запорізької області від 26.07.2021 № 1 "Про призначення проміжних виборів депутата Малинівської сільської ради VIII скликання в багатомандатному виборчому окрузі № 5".

16:27 26.07.2021

ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБА ІНФОРМУЄ

Амброзія полинолиста - один із самих злісних бур'янів та алерген. Самий злісний бур’ян  для  посівів соняшнику , кукурудзи, овочів, багаторічних трав.

12:39 26.07.2021

ВПРОВАДЖЕННЯ ПОСЛУГИ ПАТРОНАТУ НАД ДИТИНОЮ

В Україні з’явилася нова комплексна соціальна послуга, що дасть змогу якнайкраще врахувати інтереси дитини, яка залишилася без батьківського піклування, гарантувати їй сприятливе сімейне оточення, підтримати сім’ю на ранніх етапах кризи.

15:25 21.07.2021

Основне завдання – це забезпечення рівних можливостей для осіб з інвалідністю в навчанні та зайнятості

Служба зайнятості сприяє працевлаштуванню усім категоріям громадян, які звертаються з метою отримати допомогу, у тому числі і особам з інвалідністю. Основне завдання в нашій роботі – це забезпечення рівних можливостей для осіб з інвалідністю в навчанні та зайнятості.

16:21 20.07.2021

УКРАЇНА ВІДКРИВАЄ ВАКЦИНАЦІЮ ПРОТИ COVID-19 ДЛЯ ВСІХ ОХОЧИХ

Україна відкриває останній - 5-й етап вакцинації населення проти COVID-19, на якому щеплюватимуть усіх охочих віком від 18 років.  При цьому пріоритет надаватиметься вразливим групам населення, зокрема людям віком від 60 років та людям із супутніми захворюваннями.

16:17 20.07.2021

Гуляйпільська районна філія Запорізького обласного центру зайнятості інформує про старт інспекційної кампанії

З 01.07.2021 стартувала інспекційна кампанія з питань виявлення неоформлених трудових відносин у суб’єктів господарювання усіх форм власності та видів господарської діяльності, які мають ризики використання незадекларованої праці та відсутня позитивна динаміка щодо оформлення трудових відносин з найманими працівниками після проведених інформаційних заходів.

13:34 15.07.2021

Обережно бутулізм

Влітку завжди зростає кількість випадків харчових токсикоінфекцій. Спека, а також порушення умов приготування та зберігання їжі сприяє їх виникненню. Але в більшості випадків ці хвороби проходять як легкі або помірні. У випадку ботулізму ситуація зовсім інша. Ботулізм не відноcять до числа інфекційних хвороб.

13:17 13.07.2021