У ВІДДІЛЕННЯХ «УКРПОШТИ» ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ ВІД СЬОГОДНІ ПОЧАЛИ ВАКЦИНУВАТИ ПЕНСІОНЕРІВ

Пенсіонери Запорізької області можуть отримати щеплення від коронавірусу у відділеннях «Укрпошти». Про це повідомив заступник голови облдержадміністрації Едуард Брутман.

14:17 08.10.2021

ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ДОГОВОРІВ ПРО СПІВОБІТНИЦТВО ТЕРИТОРІЛЬНИХ ГРОМАД

Відповідно до Закону України «Про співробітництво територіальних громад», розпорядження Малинівського сільського голови від 07.10.2021р. № 259 «Про проведення громадського обговорення проєктів договорів про співробітництво територіальних громад» проводитиметься громадське обговорення проєктів договорів у формі спільного фінансування (утримання) з 07.10.2021 р. по 13.10.2021 р., щодо:

13:16 07.10.2021

ДВА БЕРЕГИ З'ЄДНАНО: БУДІВЕЛЬНИКИ ПОВНІСТЮ ЗМОНТУВАЛИ ПЕРШИЙ ВАНТОВИЙ МІСТ ЧЕРЕЗ ДНІПРО

Сьогодні голова Запорізької ОДА Олександр Старух відвідав локацію реалізації найбільшого проєкту програми Президента України "Велике будівництво" - запорізькі мости. Очільник регіону оглянув стан спорудження вантового мосту з о. Хортиця до лівої частини міста Запоріжжя.

12:31 07.10.2021

Незважаючи на короновірусні обмеження, ситуація на ринку праці показує сталу динаміку

За січень-вересень 2021 року комплекс різноманітних послуг та матеріального забезпечення отримали 47,3 тис. безробітних, які перебували на обліку служби зайнятості, що на 10,0% менше минулорічного показника.

15:15 06.10.2021

290 демобілізованих учасників АТО/ООС знайшли роботу за допомогою служби зайнятості

Основне завдання служби зайнятості – це якісне надання послуг всім категоріям громадян, які звернулися до служби зайнятості за сприянням у пошуку роботи. Питання зайнятості демобілізованих військовослужбовців, у т.ч. учасників антитерористичної операції, є одним із основних напрямів роботи служби зайнятості.

14:31 05.10.2021

Про результати проведення моніторингу та оцінки ступеня безбар’єрності

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 26 травня 2021 р. № 537 Мінрегіоном разом з громадськими організаціями були визначені типи об’єктів, що підлягають моніторингу у 2021 році: заклади охорони здоров’я, заклади освіти та структурні підрозділи з питань соціального захисту. Результати проведення моніторингу та оцінки ступеня безбар’єрності об’єктів фізичного оточення і послуг для осіб з інвалідністю на території Малинівської Громади:

09:57 05.10.2021