На території Малинівської громади скасовано «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19

Рішенням позачергового засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Малинівської сільської ради від 07.05.2021 № 7 на території громади.

13:23 07.05.2021

Ніхто не забутий, ніщо не забуто!

В рамках підготовки до відзначення 76 річниці Великої Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941 – 1945 років на території Малинівської громади проводиться упорядкування братських могил, окремих поховань, меморіалів та обелісків пам’ятних знаків воїнів-визволителів та земляків які віддали своє життя на фронтах Другої світової війни.

15:27 06.05.2021

Про втрату чинності п. 3 рішення 1 позачергового засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС Малинівської сільської ради від 16.04.2021 в частині призупинення роботи дошкільних навчальних закладів Малинівської сільської ради.

Рішенням позачергового засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Малинівської сільської ради від 30.04.2021 № 6, втратив чинність пункт 3 рішення 1 позачергового засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Малинівської сільської ради від 16.04.2021 в частині призупинення роботи дошкільних навчальних закладів Малинівської сільської ради у зв’язку із запобігання поширенню на території громади гострої респіраторної хвороби COVID-19.

13:33 30.04.2021