ДЕРЖПРОДСПОЖИВСДУЖБА ІНФОРМУЄ. НЕБЕЗПЕЧНИЙ ШКІДНИК - АМЕРИКАНСЬКИЙ БІЛИЙ МЕТЕЛИК

В Україні з величезною швидкістю розповсюджується шкідник – американський білий метелик. Гусениці цієї небезпечної комахи повністю об’їдають листя на деревах, оповиваючи гілки павутиною. Це призводить до порушення обмінних процесів у рослинах та їх ослаблення у підсумку чого знижується врожайність. На наступний рік в кращому випадку таке плодове дерево різко зменшить свій врожай, в гіршому випадку може навіть засохнути. Американський білий метелик – це поліфаг, який пошкоджує близько 300 видів плодових, декоративних, лісових та інших культур. Основними живителями є шовковиця, яблуня, вишня, груша, слива, черешня, айва, виноград, клен ясенелистий, клен гостролистий, бузина, грецький горіх, хміль, в’яз тощо.

13:06 20.08.2021

За сприяння служби зайнятості знайшли роботу майже 13 тис. безробітних

За січень-липень 2021 року комплекс різноманітних послуг та матеріального забезпечення отримали 41,8 тис. безробітних, які перебували на обліку служби зайнятості, що на 11,1% менше минулорічного показника.

15:03 10.08.2021

Сучасні електронні сервіси служби зайнятості для вас

Сучасний світ перейшов на новий етап життя, де головну роль виконує інформація. Сьогодні інформація є одним з найцінніших ресурсів. У своєму прагненні зробити послуги максимально доступними та комфортними для клієнтів Державна служба зайнятості активно впроваджує електронні сервіси з надання соціальних послуг громадянам та роботодавцям з використанням інтернет-технологій.

15:01 10.08.2021

Громадам Запорізької області поставлено завдання активізувати вакцинальну кампанію проти COVID

Як повідомила присутнім на нараді координаторка вакцинальної кампанії в області Марина Колерова, в регіоні зроблено понад 117 тисяч щеплень. З них повністю завершили курс вакцинації 66 тисяч людей. Щодня медики роблять близько 5 тисяч щеплень, але потужності медичної системи дозволяють робити до 11 тисяч.

10:28 04.08.2021

Звіт народного депутата України Нікітіної Марини Вікторвни

Звіт народного депутата Украіни  Нікітіної Марини Вікторвни обраного у 82 виборчому окрузі міста Запоріжжя, про роботу за період з вересня 2020 року по липень 2021 протягом роботи IV та V сесії ІХ скликання Верховної Ради України

15:03 03.08.2021

Про скликання пленарного засідання 10 сесії Малинівської сільської ради VIII скликання

03 серпня 2021 року о 09.00 в приміщенні Полтавського сільського будинку культури відбудеться пленарне засідання 10 сісії Малинівської сільської ради VIII скликання.     Порядок денний додається.

14:20 27.07.2021

Дбайте про своє майбутнє вже сьогодні! Скажіть НІ «тіньовій» зайнятості!

Нелегальна зайнятість - це використання роботодавцями найманої робочої праці без належного оформлення трудових відносин. Необхідно розрізняти такі поняття, як прийняття на роботу з випробувальним терміном та стажування. Стажування проводиться до початку прийому на конкретну роботу, а випробування - в процесі роботи.

10:37 27.07.2021