Парад зірок -2021

27 травня 2021 року на території Малинівської територіальної громади відбулося свято обдарованих, талановитих особистостей, які у цьому навчальному році примножили славу Малинівської громади  - «Парад зірок -2021»!

11:46 28.05.2021

ОГОЛОШЕННЯ

26 травня 2021 року о  9.30 в адмінприміщенні     с. Полтавки відбудеться виїзний прийом громадян керівництвом Гуляйпільської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості. Запрошуються усі бажаючі!

15:45 24.05.2021

За сприяння служби зайнятості протягом січня-квітня 2021 року  8,2 тис. безробітних знайшли роботу

За сприяння служби зайнятості протягом січня-квітня 2021 року 8,2 тис. безробітних знайшли роботу

За січень-квітень 2021 року комплекс різноманітних послуг та матеріального забезпечення отримали 35,2 тис. безробітних, які перебували на обліку служби зайнятості, що на 3,2% менше минулорічного показника.

16:08 11.05.2021

Наш доземний уклін, безмежна вдячність та глибока шана захисникам Батьківщини

8 травня, в День пам’яті жертв Другої світової війни, на території Малинівської громади до братських могил, обелісків та меморіалів радянським воїнам лягли живі квіти від вдячних нащадків солдат – творців Великої Перемоги Травня 1945 року.

16:01 09.05.2021

Акція «Заспівай пісню до Дня Перемоги»

Напередодні Дня Великої Перемоги на території Малинівської громади, за організаційної підтримки директора Полтавського сільського будинку культури Івана Івановича КРУПІЯ, відбулася аматорська мистецька акція «Заспівай пісню до Дня Перемоги».

14:19 09.05.2021