З 1  березня підвищаться пенсії  запорізьких пенсіонерів  у зв’язку з проведенням індексації

З 1 березня підвищаться пенсії запорізьких пенсіонерів у зв’язку з проведенням індексації

Автоматичну індексацію пенсій згідно із Законом України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» за новим принципом впроваджено ще у жовтні 2017 року. У Законі передбачено, що індексація здійснюватиметься щороку починаючи з 2019-го (частина друга статті 42 Закону «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування»), після прийняття постанови Кабінету Міністрів.

10:11 23.02.2022

Нетипові вакансії Запоріжжя. Які вони?

В базі даних  Запорізької служби зайнятості за 2021 рік налічувалось 25,5 тис.  вакансій. Серед них є різні: і з великими заробітними платами, і не дуже, вакансії для фахівців, і для робітників. Бувають і вакансії, які зустрічаються дуже рідко. Серед нетипових для Запоріжжя вакансій у минулому році наступні:

22:47 15.02.2022

Фінансові послуги для бізнесу на Гіді з державних послуг

Як оформити статус податкового резидента, довідку про відсутність заборгованості чи зареєструвати книгу обліку розрахункових операцій без зайвого клопоту, розповість Гід з державних послуг.  Для вашої зручності підготували добірку фінансових держпослуг для бізнесу

09:26 15.02.2022

Надання послуг «пільговій» категорії громадян

Запорізькою обласною службою зайнятості забезпечується орієнтований на клієнта підхід під час  підбору підходящої роботи громадянам та персоналу на замовлення роботодавців.

14:34 08.02.2022

Для роботодавців діє програма з відшкодування витрат на сплату ЄСВ

Однією з активних програм служби зайнятості є надання компенсації фактичних витрат роботодавця на сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі - єдиний внесок) за працевлаштування осіб, яким надано статус безробітного, на нові робочі місця.

10:51 01.02.2022