Фінансові послуги для бізнесу на Гіді з державних послуг

Як оформити статус податкового резидента, довідку про відсутність заборгованості чи зареєструвати книгу обліку розрахункових операцій без зайвого клопоту, розповість Гід з державних послуг.  Для вашої зручності підготували добірку фінансових держпослуг для бізнесу

09:26 15.02.2022

Надання послуг «пільговій» категорії громадян

Запорізькою обласною службою зайнятості забезпечується орієнтований на клієнта підхід під час  підбору підходящої роботи громадянам та персоналу на замовлення роботодавців.

14:34 08.02.2022

Для роботодавців діє програма з відшкодування витрат на сплату ЄСВ

Однією з активних програм служби зайнятості є надання компенсації фактичних витрат роботодавця на сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі - єдиний внесок) за працевлаштування осіб, яким надано статус безробітного, на нові робочі місця.

10:51 01.02.2022

Земельні послуги на Гіді з державних послуг

Плануєте зареєструвати земельну ділянку, затвердити проєкт землеустрою або внести відомості про межі частини ділянки до Державного земельного кадастру? Гід з державних послуг підкаже як та за який час це можна зробити.  Для вашої зручності підготували добірку земельних дозвільних послуг на Гіді.

10:46 01.02.2022

Сплата єдиного соціального внеску – запорука майбутньої пенсії

Починаючи з 2022 року право на призначення пенсії за віком після досягнення 60 років мають особи за наявності страхового стажу не менше 29 років, а з 2028 не менше 35 років. Страховий стаж зараховується лише за умови сплати страхових внесків у розмірі не менше мінімального страхового внеску.

10:35 31.01.2022

Паспортні послуги на Гіді з державних послуг

Бажаєте обміняти старий паспорт на ID, оформити біометричний для виїзду   за кордон або відновити у зв’язку з втратою? Гід з державних послуг підкаже,   як це зробити, за який час та які документи із собою взяти.

13:19 25.01.2022

Служба зайнятості пропонує низку освітніх  можливостей

Служба зайнятості пропонує низку освітніх можливостей

Серед комплексу заходів, які перебувають у центрі уваги для забезпечення продуктивної зайнятості громадян, є організація професійного навчання, що є одним з актуальних інструментів зниження рівня безробіття, підвищення якості трудового потенціалу.

13:09 25.01.2022

«Гаряча лінія»  Шановні платники податків!!!

«Гаряча лінія» Шановні платники податків!!!

З метою проведення інформаційно-роз`яснювальної роботи Гуляйпільської ДПІ ГУ ДПС у Запорізькій області буде проводити сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія», на який запрошує платників податків скористатися своїм правом та прийняти участь, які будуть проводитись за телефоном (06145) 4-14-43:

12:59 18.01.2022