ОГОЛОШЕННЯ

ОГОЛОШЕНО КОНКУРС НА ОТРИМАННЯ КОМПЕНСАЦІЇ ЧАСТКИ ВИТРАТ НА ЗАКУПІВЛЮ ОБЛАДНАННЯ CУБ’ЄКТАМ МАЛОГО І СЕРЕДНЬОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА, ЗОКРЕМА ХАРЧОВОЇ ТА ЛЕГКОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ, ЯКІ ПЕРЕПРОФІЛЮВАЛИ СВОЇ ВИРОБНИЧІ ПОТУЖНОСТІ НА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРОДОВОЛЬЧОЇ БЕЗПЕКИ ТА ВИРОБНИЦТВО РЕЧЕЙ ПЕРШОЇ НЕОБХІДНОСТІ

10:56 13.10.2023

Грант на переробне підприємство

Відповідно до інформації Міністерства економіки України, яка розміщена на сайті Мінекономіки, в Україні реалізується програма з надання грантів для переробних підприємств для розвитку бізнесу.

15:07 10.10.2023

День ментального здоров’я

10 жовтня Україна разом із усім світом відзначатиме День ментального здоров’я. У цей день тема ментального здоров’я звучатиме на всіх рівнях – від міжнародного та національного до регіонального. «Ти як?» звучатиме голосами перших леді та джентльменів різних країн, експертів, інфлюенсерів, селебріті та всіх, хто захоче долучитися.

10:35 10.10.2023

Організація безкоштовних евакуаційних рейсів

«Маріупольська асоціація жінок «БЕРЕГИНЯ» організовує безкоштовні евакуаційні рейси із територій з підвищеною небезпекою. Організація евакуює жінок, дітей та літніх людей, які проживають в містах, де ведуться активні бойові дії, а також людей з тимчасово окупованих територій.

12:58 09.10.2023