Про призупинення роботи дошкільних навчальних закладів Малинівської сільської ради

Рішенням позачергового засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Малинівської сільської ради від 16.04.2021, призупинено роботу дошкільних навчальних закладів Малинівської сільської ради з 19 по 25 квітня, у зв’язку із запобігання поширенню на території громади гострої респіраторної хвороби COVID-19.

22:43 16.04.2021

На території громади вводяться додаткові карантинні обмеження

Через стрімке зростання захворювання на COVID у Запорізькій області посилюються карантинні обмеження. Про це стало відомо під час позачергового засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Малинівської сільської ради, яке пройшло 13 квітня під головуванням Володимира ШИША.

14:54 13.04.2021

Сьогодні на території Малинівської громади введено "червоний" рівень епідемічної небезпеки

Сьогодні під керівництвом Малинівського сільського голови в режимі онлайн  відбулося позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, де обговорили нові карантинні обмеження.

16:22 08.04.2021

Розпочато роботу сайту

Згідно закону "Про доступ до публічної інформації" органів влади і місцевого самоврядування прийнятого 9 травня 2011 р. сайт Малинівської сільської ради розпочав свою роботу. На сайті буде опублікована офіційна інформація для публічного ознайомлення.

10:59 13.07.2015