ПАТРОНАТ - ШВИДКА ДОПОМОГА ДИТИНІ

На даний час державна політика у сфері захисту прав дітей перебуває у стані реформування інтернатних закладів та пошуку альтернативних форм влаштування дітей. Зокрема, однією із таких форм є патронатні сім’ї.

10:28 15.06.2021

Клієнти служби зайнятості для отримання послуг можуть використовувати мобільний застосунок «Дія»

З 23 серпня кожна організація прийматиме цифрові паспорти в Дії. Відтепер вони на рівні закону мають таку ж юридичну силу, як і їхні пластикові чи паперові аналоги. Це ще один дуже важливий крок у побудові цифрової держави та входження в режим без паперів.

11:31 08.06.2021

28-29 травня 2021 року в закладах загальної середньої освіти  Малинівської громади пролунали «Останні дзвоники», які сповістили про закінчення  2020-2021 навчального року

28-29 травня 2021 року в закладах загальної середньої освіти Малинівської громади пролунали «Останні дзвоники», які сповістили про закінчення 2020-2021 навчального року

Цьогоріч 9 одинадцятикласників отримають атестати про повну загальну середню освіту, серед них учениця Новозлатопільської ЗОШ Анна Лапіна отримає «Золоту медаль».

10:11 31.05.2021

Парад зірок -2021

27 травня 2021 року на території Малинівської територіальної громади відбулося свято обдарованих, талановитих особистостей, які у цьому навчальному році примножили славу Малинівської громади  - «Парад зірок -2021»!

11:46 28.05.2021

ОГОЛОШЕННЯ

26 травня 2021 року о  9.30 в адмінприміщенні     с. Полтавки відбудеться виїзний прийом громадян керівництвом Гуляйпільської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості. Запрошуються усі бажаючі!

15:45 24.05.2021