Шановні мешканці Малинівської сільської ради!

Дата: 25.02.2022 11:47
Кількість переглядів: 5404

З 24 лютого на території Запорізької області введено комендантську годину. Вона діятиме з 22.00 до 06.00.

Закликаємо мешканців населених пунктів не виходити на вулицю у цей проміжок часу та не відвідувати громадські місця. Зберігайте спокій, користуйтеся лише офіційними джерелами інформації.

З метою попередження фактів мародерства, крадіжок особистих речей громадян на території сільської ради сформовано сили самооборони для допомоги органам Національної поліції в охороні громадського порядку.

У разі можливої загрози життю та здоров’ю населення, внаслідок військових дій, рекомендуємо громадянам укриватися у найпростіших укриттях – у підвалах індивідуальних житлових будинків.

На даний час забезпечення електроенергією, централізованим водопостачанням здійснюється у штатному режимі. У разі припинення енергопостачання на тривалий проміжок часу, подача живлення на водонапірні башти буде здійснюватися за допомогою електрогенераторів.

У виконавчому комітеті працює кол-центр. Залишити повідомлення чи отримати інформацію можна за телефоном 096 228 01 65, 066 633 14 44, (з мобільного) чи (06145) 9-53-93 (зі стаціонарного),

Е-mail: [email protected], сайт: malynivka.rada.org.ua

Бережіть себе та своїх близьких! Бережи нас усіх Бог!