Оголошення конкурсу

Дата: 24.01.2022 11:19

Малинівська сільська рада оголошує конкурс

на заміщення вакантної посади НАЧАЛЬНИКА відділу соціального захисту населення Малинівської сільської ради:

Кваліфікаційні вимоги: громадянство України; вища освіта відповідного професійного спрямування не нижче ступеня магістра, спеціаліста та стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років; знання діючого законодавства України професійного спрямування; володіння державною мовою; упевнений користувач ПК.

Особам, які претендують на зайняття вакантної посади, необхідно надати наступні документи:

заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника зі встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби;

заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

автобіографію;

дві фотокартки розміром 4x6 см;

копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, про присудження наукового ступеня або вченого звання;

копію трудової книжки;

копію документа, який посвідчує особу;

копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

копію документа про повну загальну середню освіту за умови, що такий документ підтверджує вивчення особою української мови як навчального предмета (дисципліни), або державний сертифікат про рівень володіння державною мовою, що виданий Національною комісією зі стандартів державної мови;

на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції заповнити електронну декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру) за минулий рік за формою, відповідно до Закону України «Про запобігання  корупції».

Термін прийняття документів - протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення про проведення конкурсу на офіційному сайті Малинівської сільської ради 3 24.01.2022 року, за адресою: Малинівська сільська рада, вул. Космічна, 25, с. Малинівка, Гуляйпільський район, Запорізька область,

тел.: 95-3-98.