Про стан зареєстрованого ринку праці Гуляйпільського району в 2021 році

Дата: 11.01.2022 14:00
Кількість переглядів: 239

Станом на 01.01.2022 року на обліку в службі зайнятості у 2021 році перебувало 2277 безробітних, що на  68 чол.  більше,  ніж за відповідний період минулого року.

В службу зайнятості підприємствами надано інформацію про наявність 771 вільне робоче місце та вакантних посад, що  на  147 вакансій менше,  ніж за відповідний період минулого року.

За сприянням служби зайнятості:

- працевлаштовано 779 осіб, з них 680 безробітних,  35 осіб працевлаштувались самостійно та за цивільно-правовими угодами, надано одноразову допомогу на організацію підприємницької діяльності – 0 особам.

- навчалось, перенавчалось на підвищували кваліфікації – 31  особа,  на виконання ст.. 30 Закону України «Про зайнятість населення» 0 осіб  отримали ваучер для підтримання конкурентоспроможності шляхом перепідготовки, спеціалізації, підвищення кваліфікації.

-  брало участь у громадських роботах та роботах тимчасового характеру – 276 осіб,

-  надано 1  компенсацію  єдиного внеску роботодавцям, які працевлаштували безробітних на новостворене робоче місто в пріоритетних видах економічної діяльності.

На кінець звітного періоду на обліку в у службі зайнятості  перебуває 725 безробітних. З них  555 осіб одержують допомогу по безробіттю. Середній розмір допомоги по безробіттю склав  3827 грн.

Станом на 01.01.2022 року:

• Середня тривалість безробіття на протязі 2021 року складає 147 днів,
  • Середня тривалість безробіття на кінець місяця - 93 дня,
  • Середня тривалість пошуку роботи – 96 днів,
  • Середня тривалість укомплектування вакансій – 7 днів,
  • Середній розмір оплати праці в розрахунку на вакансію – 6412.1 грн.

З метою забезпечення зайнятості на території району центром зайнятості організовано та проведено в 2021 році  184  заходи для роботодавців, з них  22 семінари  з роботодавцями з  питань знання законодавства про працю, організацію та проведення оплачуваних громадських робіт, надання компенсацій на створення нових робочих місць, отримання ваучерів та можливості неформального навчання, працевлаштування осіб, які мають додаткові гарантії у працевлаштуванні.

Різних видів семінарів, ярмарків-вакансій, профінформаційних та профконсультаційних заходів на протязі 2021 року було проведено 805 заходів.

Директор                                                                                                                 Лариса Канцибка