Малинівська громада
Запорізька область, Пологівський район

Малинівська сільська рада оголошує конкурс

на заміщення вакантної посади головного спеціаліста з питань надходжень до бюджету фінансового відділу  Малинівської сільської ради:

Кваліфікаційні вимоги: громадянство України; вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста; знання діючого законодавства України професійного спрямування; володіння державною мовою; упевнений користувач ПК.

Особам, які претендують на зайняття вакантної посади, необхідно надати наступні документи:

заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника зі встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби;

заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

автобіографію;

дві фотокартки розміром 4x6 см;

копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, про присудження наукового ступеня або вченого звання;

копію трудової книжки;

копію документа, який посвідчує особу;

копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції заповнити електронну декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру) за минулий рік за формою, відповідно до Закону України «Про запобігання  корупції».

Термін прийняття документів - протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення ( 01.04.2021 року) про проведення конкурсу за адресою: Малинівська сільська рада, вул. Космічна, 25, с. Малинівка, Гуляйпільський район, Запорізька область, тел. : 99-61-60.