Звіт за результатами консультацій з громадськістю щодо припинення діяльності шляхом ліквідації комунального закладу «Приютненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Малинівської сільської ради

Фото без опису20 квітня 2021 року було здійснено виїзд до с. Приютне, де в приміщенні комунального закладу «Приютненська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Малинівської сільської ради,  відбулася зустріч заступника голови з питань діяльності виконавчого комітету Сергія СТЕПАНЕНКА,  головного спеціаліста відділу освіти, культури, молоді та спорту Малинівської сільської ради Олени ІЛІЄНКО та провідного спеціаліста відділу освіти, культури, молоді та спорту Малинівської сільської ради Тетяни ІВАЩЕНКО   з працівниками закладу (у кількості 15 чоловік), де обговорювалися питання щодо  подальшого плану оптимізації мережі закладів освіти та припинення діяльності Приютненської ЗОШ шляхом ліквідації. Педагогам та техпрацівникам запропоновано працевлаштування в Любимівській ЗОШ.

23 квітня 2021 року  до Малинівської сільської ради надійшло колективне звернення від працівників комунального закладу «Приютненська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Малинівської сільської ради про внесення пропозиції щодо залишення початкової ланки КЗ «Любимівська ЗОШ» на території с. Любимівка, а учнів базової середньої ланки підвозити до закладу освіти с. Приютне на що отримали відповідь, що вирішення даного питання є неможливим, тому що це суперечить діючому законодавству.

Фото без опису Фото без опису

8/28 квітня 2021 року відбулася зустріч заступника голови з питань діяльності виконавчого комітету Сергія СТЕПАНЕНКА,  головного спеціаліста відділу освіти, культури, молоді та спорту Малинівської сільської ради Олени ІЛІЄНКО та провідного спеціаліста відділу освіти, культури, молоді та спорту Малинівської сільської ради Тетяни ІВАЩЕНКО   з батьками учнів Приютненської ЗОШ (у кількості 18 чоловік). На зустрічі батьки одностайно висловили думку про те, що їх діти після закриття школи  будуть навчатися в Любимівській ЗОШ. Було обговорено графік підвозу та режим роботи закладу.

Фото без опису Фото без опису

Громадські слухання на базі сільського будинку культури села Приютне були проведені 12 травня 2021 року. Зустріч проходила за участю заступника голови з питань інфраструктури та інвестицій Ірини РЯБОВОЇ, заступника голови з питань діяльності виконавчого комітету Сергія СТЕПАНЕНКА,  головного спеціаліста відділу освіти, культури, молоді та спорту Малинівської сільської ради Олени ІЛІЄНКО та провідного спеціаліста відділу освіти, культури, молоді та спорту Малинівської сільської ради Тетяни ІВАЩЕНКО, батьками, педагогами, жителями села Приютне (в кількості 14 чоловік), директорами комунальних закладів Приютненська (Олена ШИНКАРЕНКО) та Любимівська ЗОШ (Любов ДУДЧЕНКО), де вирішували питання щодо форми навчання дітей, організації харчування та ГПД, графік підвозу дітей та режим роботи комунального закладу «Любимівська ЗОШ І-ІІІ ступенів». Вирішили що припинення діяльності закладу шляхом ліквідації сприятиме оптимізації мережі навчальних закладів громади, скорочення видатків на заробітну плату вчителям та техперсоналу, а також утриманні закладу.